Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Polska – Iran o finały Ligi Narodów 2022

Polska – Iran o finały Ligi Narodów 2022

autor: Syców
101 wyświetleń

Już w czwartek 21 lipca reprezentacja Polski siatkarzy rozegra ćwierćfinałowy pojedynek Ligi Narodów przeciwko reprezentacji Iranu. Kibice przed rozpoczęciem Ligi Narodów mieli spore obawy o to, jak prezentować się będzie reprezentacja pod wodzą nowego selekcjonera. Polscy siatkarze radzą sobie fantastycznie i w fazie zasadniczej zajęli drugie miejsce (choć powinni być liderami). Czas na finałowe rozstrzygnięcia w Lidze Narodów 2022!

Regulamin korzystny dla Włochów

Po fazie zasadniczej reprezentacja Polski miała 31 punktów, tyle samo co Włochy. Patrząc jednak na stosunek setów i zdobytych punktów, tutaj lepiej wypadała reprezentacja Polski. Dlaczego zatem to Włosi ostatecznie zajęli pierwsze miejsce w grupie? Ponieważ to oni są gospodarzem turnieju finałowego. To spory pech dla Polski, która w ćwierćfinale podejmie groźny Iran. Tymczasem Włosi zagrają z teoretycznie słabszą Holandią, która zajęła ósme miejsce w fazie zasadniczej.

Szansa na rewanż dla Biało-Czerwonych

Iran był jedną z nielicznych drużyn, która w trakcie Ligi Narodów 2022 zdołała pokonać reprezentację Polski. Miało to miejsce na początku lipca w trakcie trzeciego turnieju. Biało-Czerwoni dobrze zaczęli spotkanie i wyszli na prowadzenie, ale dwa kolejne sety padły łupem Iranu. W czwartym wyjątkowo emocjonującym secie Polacy wygrali 27 – 25. Niestety nasi siatkarze ewidentnie nie wytrzymali wojny nerwów w tie-breaku przegrywając go 15-7 i całe spotkanie 3-2. Iran pokonał reprezentację Polski także w ćwierćfinale Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2021 roku.

Polacy faworytem w meczu z Iranem

Zapowiada się prawdziwa wojna nerwów. W ostatnich 10 spotkaniach pomiędzy tymi dwoma zespołami pięciokrotnie wygrywała Polska, a pięciokrotnie Iran. Biało-Czerwonych najbardziej boli porażka z 2021 roku, kiedy to Iran zamknął drogę Polakom do historycznych medali olimpijskich. Pomimo ostatniej porażki, reprezentacja Polski będzie faworytem w ćwierćfinałowym spotkaniu Ligi Narodów. Mecz odbędzie się w czwartek 21 lipca. Początek o godz. 21:00.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane publikacje dla ciebie

Dodaj swój komentarz

O nas

Syców to miejsce, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji na przeróżne tematy. To właśnie tutaj publikujemy nasze przemyślenia, możesz korzystać z naszych porad, które publikujemy z różnych dziedzin. Ty też możesz stać się częścią naszego serwisu i czytać, komentować, a nawet publikować swoje treści na naszej stronie. Dołącz do nas już teraz.

 

 Projekty domów Podkarpacie

@ SYCOW. Wszelkie prawa zastrzeżone