Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Czy warto uruchomić sklep internetowy na jakiejś darmowej platformie

Czy warto uruchomić sklep internetowy na jakiejś darmowej platformie

autor: Syców
65 wyświetleń

Popularność internetowego handlu cały czas rośnie, a z uwagi na niskie koszty wejścia w taki biznes wielu przedsiębiorców decyduje się otworzyć swój własny sklep. Coraz częściej w miejsce tradycyjnego projektowania sklepu od podstaw wybierana jest jakaś platforma do tego, a tych jest co najmniej kilka do wyboru. Tworzenie sklepów internetowych za pomocą takich platform jest znacznie prostsze niż ich pisanie od nowa, tak więc nawet osoby nie mające dużego doświadczenia w tych sprawach mogą sobie poradzić. Oczywiście jeśli pojawi się potrzeba jakiś nietypowych modyfikacji, to być może trzeba będzie znaleźć kogoś do ich napisania, ale przeważnie liczba dostępnych modułów i wtyczek jest tak duża, że powinno się daną rzecz znaleźć. Ale nawet jeśli jakiś mechanizm będzie do przygotowania, to będzie się to wiązało z jednorazowym wydatkiem, a nie koniecznością ponoszenia co miesiąc kosztów abonamentu.

Duża część popularnych platform jest oparta na oprogramowaniu open-source. Dzięki takiemu modelowi są one w podstawowej wersji darmowe i każdy może z nich skorzystać. Ale sklepy internetowe na WooCommerce czy innym takim systemie można dowolnie rozbudowywać, zrobić swoją szatę graficzną czy w szerokim zakresie parametryzować. Z reguły właściciel dostaje dostęp do panelu administracyjnego, za pomocą którego może zarządzać całą instalacją. Jeśli pojawią się jakieś problemy w użytkowaniu, to społeczności skupiające się wokół takich platform są tak rozbudowane, że na pewno się znajdzie kogoś do pomocy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane publikacje dla ciebie

Dodaj swój komentarz

O nas

Syców to miejsce, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji na przeróżne tematy. To właśnie tutaj publikujemy nasze przemyślenia, możesz korzystać z naszych porad, które publikujemy z różnych dziedzin. Ty też możesz stać się częścią naszego serwisu i czytać, komentować, a nawet publikować swoje treści na naszej stronie. Dołącz do nas już teraz.

 

 Projekty domów Podkarpacie

@ SYCOW. Wszelkie prawa zastrzeżone