Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Jak rozpoznać objawy ciąży?

Jak rozpoznać objawy ciąży?

autor: Syców
75 wyświetleń

Jak rozpoznać objawy ciąży? – to jedno z pytań, które pojawia się bardzo często w wyszukiwarce internetowej i nie ma co się dziwić, ponieważ istnieje wiele oznak i objawów związanych z ciążą. Jest jednak kilka najczęściej występujących symptomów, które pozwalają rozpoznać ciążę i poniżej je przedstawiamy. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!

Opóźnienie miesiączki

Jednym z najczęściej występujących symptomów ciąży są opóźnienia miesiączki i fachowcy wskazują, że zawsze występują. Owszem zdarzają się przypadki, gdzie u niektórych kobiet na początku dochodzi do niewielkiego krwawienia, ale jest to efekt zagnieżdżenia się zarodka w ścianie macicy, nie miesiączki. Menstruacja w czasie ciąży ustaje, ponieważ aby pomieścić zarodek, ścianka endometrium staje się grubsza i gęstsza

Zmieniona temperatura

Kolejnym znakiem, który może świadczyć o ciąży, jest zmiana temperatury w pierwszych dniach tego stanu. Cieplejsze zwykle stają się stopy, twarz oraz dłonie. Zdarzają się jednak też przypadki, w których tego typu Objawy ciąży zbliżone są do stanu podgorączkowego. Nie ma jednak powodów do zmartwień, ponieważ wyższa temperatura to efekt tego, że organizm na początku ciąży produkuje większą ilość progesteronu.

Nudności

Kolejnym bardzo popularnym objawem ciąży są nudności, które mogą pojawiać się już w drugim tygodniu po zapłodnieniu. Czasami nudnościom towarzyszą wymioty, a czasami nie. Jedno jest pewne, ich intensywność może być bardzo różna, ale w większości przypadków zanikają w drugim trymestrze ciąży.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane publikacje dla ciebie

Dodaj swój komentarz

O nas

Syców to miejsce, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji na przeróżne tematy. To właśnie tutaj publikujemy nasze przemyślenia, możesz korzystać z naszych porad, które publikujemy z różnych dziedzin. Ty też możesz stać się częścią naszego serwisu i czytać, komentować, a nawet publikować swoje treści na naszej stronie. Dołącz do nas już teraz.

 

 Projekty domów Podkarpacie

@ SYCOW. Wszelkie prawa zastrzeżone