Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna Edukacja, Rozrywka Historia odmiany White Widow

Historia odmiany White Widow

autor: Syców
60 wyświetleń

White Widow została stworzona w latach 90-tych w Niderlandach przez firmę Green House Seeds. Odmiana ta powstała z krzyżówki dwóch silnie działających odmian – brazylijskiej sativy i południowoindyjskiej indica.

Nazwa White Widow (biała wdowa) pochodzi od charakterystycznych białych kryształków, które pokrywają kwiaty oraz liście tej rośliny. Odmiana ta szybko zyskała popularność ze względu na swoje działanie i charakterystyczny, ostry zapach.

White Widow była jedną z pierwszych odmian, które stały się popularne wśród hodowców w Holandii. Dzięki wysokiej jakości i łatwej uprawie, odmiana ta zyskała popularność również w innych krajach, takich jak USA, Kanada czy Australia.

Dzisiaj odmiana White Widow jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian konopi indyjskich na świecie. Odmiana ta zdobyła wiele nagród na różnych konkursach i cieszy się uznaniem zarówno wśród hodowców, jak i miłośników marihuany.

Charakterystyka odmiany White Widow

White Widow to odmiana, która charakteryzuje się niezwykłym aromatem i silnym działaniem. Roślina ta jest dosyć łatwa w uprawie, a jej plony są zwykle bardzo obfite. Charakterystyczną cechą odmiany White Widow jest biały kryształek, który pokrywa kwiaty oraz liście. Odmiana ta posiada również wysoką zawartość THC – zwykle powyżej 20%. Charakterystyczny aromat i silne działanie to tylko niektóre z cech, które wyróżniają tę odmianę. Dzięki stosunkowo łatwej uprawie, White Widow jest również idealna dla początkujących hodowców, oczywiście w krajach gdzie uprawa jest legalna.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane publikacje dla ciebie

Dodaj swój komentarz

O nas

Syców to miejsce, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji na przeróżne tematy. To właśnie tutaj publikujemy nasze przemyślenia, możesz korzystać z naszych porad, które publikujemy z różnych dziedzin. Ty też możesz stać się częścią naszego serwisu i czytać, komentować, a nawet publikować swoje treści na naszej stronie. Dołącz do nas już teraz.

 

 Projekty domów Podkarpacie

@ SYCOW. Wszelkie prawa zastrzeżone