Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Jak konopie sprawdzają się w leczeniu chorób?

Jak konopie sprawdzają się w leczeniu chorób?

autor: Syców
66 wyświetleń

Konopie sprawdzają się w leczeniu różnych schorzeń, a hodowcy naturalnie wyczekują liberalizacji prawa w Polsce, które rozwinie nie tylko medyczną marihuanę. W jaki sposób nasiona og kush odbijają się na zdrowiu? Na jakie schorzenia najbardziej wpływają konopie? O tym kilka słów poniżej.

W leczeniu jakich schorzeń najbardziej przydają się konopie?

Szczególnie dobrze konopie wypadają w terapiach neurologicznych, a także sercowo – naczyniowych, ponieważ doskonale regulują ciśnienie, poza wprowadzeniem twardej farmakologii. Większość pacjentów wykazuje doskonałe wyniki we wzmacnianiu odporności po długoterminowym stosowaniu oleju z konopi, oczywiście certyfikowanym i wyprodukowanym przez jakościowych hodowców. Konopie nie posiadają właściwie żadnych skutków ubocznych, a naukowcy zajmują się wzmacnianiem nasion poprzez modyfikacje genetyczne zapewniające, np. większe plony. A to zaledwie początek zalet dla rozwoju tego ciekawego rynku. Rośliny tworzone w całkowicie sterylnych warunkach wygrywają z konkurencją i stanowią o wzroście potencjału farmakologicznego.

Czy warto rozwinąć bardziej rynek konopi?

Rynek konopi, szczególnie w Polsce kuleje, a nasiona og kush można kupić jedynie na użytek kolekcjonerski. Dobrych hodowców oczywiście brakuje i warto stale rozwijać się w tej dziedzinie. Liberalizacja prawa nadchodzi wielkimi krokami, co już widać na poziomie struktur międzynarodowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane publikacje dla ciebie

Dodaj swój komentarz

O nas

Syców to miejsce, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji na przeróżne tematy. To właśnie tutaj publikujemy nasze przemyślenia, możesz korzystać z naszych porad, które publikujemy z różnych dziedzin. Ty też możesz stać się częścią naszego serwisu i czytać, komentować, a nawet publikować swoje treści na naszej stronie. Dołącz do nas już teraz.

 

 Projekty domów Podkarpacie

@ SYCOW. Wszelkie prawa zastrzeżone