Motylki w krainie liczb - zabawy matematyczne

17 listopada 2016r podczas zabaw matematycznych z panią Kasią Motylki wyruszyły do Świata Liczb Willy’ego, gdzie matematyka tworzona jest przez same dzieci.
Metoda Świata liczb Willy’ego mocno angażuje dzieci w proces poznawania i rozumienia. Ponadto uczy postrzegania, koncentracji, kompetencji społecznych i wytrwałości, wspomaga motorykę dużą i małą, rozwija kompetencje językowe. I co ważne - dzieci świetnie się przy tym bawią!
Dziękujemy pani Kasiu i czekamy na kolejne spotkanie!


Motylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczneMotylki w krainie liczb - zabawy matematyczne

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów