Logopedia

Wesoła gimnastyka buzi i języka

Zajęcia mają na celu aktywizowanie procesów mowy dzieci, poprzez udział w atrakcyjnej zabawie. Dzięki zabawom dźwiękonaśladowczym, ćwiczeniom oddechowym, słuchowym, fonacyjnym oraz logorytmicznym dzieci będą miały możliwość rozwinąć swój aparat mowy.

Zajęcia, trwające 30 minut, prowadzone są we wszystkich grupach wiekowych przez panią Eweliną Mikołajczyk w każdy

poniedziałek.

Zabawy logopedyczne w ramach zajęć dodatkowych u Małego Księcia + 30 zdjęć

W każdy poniedziałek w Naszym Przedszkolu odbywają się zabawy logopedyczne, w których uczestniczą wszystkie grupy przedszkolne. Zajęcia prowadzi przedszkolny logopeda pani Ewelina Mikołajczyk. Celem zajęć i zabaw jest m.in.usprawnianie narządów artykulacyjnych, ćwiczenie percepcj wzrokowej i słuchowej,wzbogacanie słownika czynnego i biernego,usprawnianie toru oddechowego oraz kształtowanie umiejętności spostrzegania, uwagi i koncentracji.

Zabawy logopedyczne w ramach zajęć dodatkowych u Małego KsięciaZabawy logopedyczne w ramach zajęć dodatkowych u Małego KsięciaZabawy logopedyczne w ramach zajęć dodatkowych u Małego Księcia