Koło ekologiczne

Obserwujemy zwyczaje jesienne ptaków + 41 zdjęć

Dnia 28 października 2014 odbyło się drugie spotkanie kółka ekologicznego. Tym razem wybraliśmy się z lornetkami do parku miejskiego w celu prowadzenia obserwacji przyrodniczych. Zajęliśmy się procesem corocznych emigracji ptactwa do ciepłych krajów. Dzieci usystematyzowały swoja wiedzę na temat zwyczajów jesiennych różnych gatunków ptaków.

Obserwujemy zwyczaje jesienne ptakówObserwujemy zwyczaje jesienne ptakówObserwujemy zwyczaje jesienne ptaków

Kółko ekologiczne u Małego Księcia + 25 zdjęć

Dnia 8.10. 2014 po raz pierwszy odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie kółka ekologicznego. Prowadzi je mgr Anetta Grzesiak a uczestniczy w nim 8 wychowanków naszej placówki . Zajęcia odbywać się będą co drugi tydzień miesiąca w wymiarze 60 minut.

Kółko ekologiczne u Małego KsięciaKółko ekologiczne u Małego KsięciaKółko ekologiczne u Małego Księcia

«poprzednia strona - następna strona»