Języki obce

Autobus - zabawy z językiem angielskim Motylków + 21 zdjęć

Autobus - zabawy z językiem angielskim MotylkówAutobus - zabawy z językiem angielskim MotylkówAutobus - zabawy z językiem angielskim Motylków

Grudniowe zabawy z językiem niemieckim + 21 zdjęć

Grudniowe zabawy z językiem niemieckimGrudniowe zabawy z językiem niemieckimGrudniowe zabawy z językiem niemieckim

Halloween w przedszkolu + 76 zdjęć

31 października 2014r w ramach zabaw z językiem angielskim dzieci wspólnie z panią Ewą poznawały zwyczaje związane z obchodami święta Halloween. W barwnych przebraniach przedszkolaki spotkały się by poprzez zabawę (egipskie mumie,duszki, memory,, tańce i pląsy itp) spędzić miło czas. Nie zabrakło także konkursów i zabaw pamięciowych. Był to ciekawie spędzony czas zarówno dla młodszych jak i starszych przedszkolaków.

Halloween w przedszkoluHalloween w przedszkoluHalloween w przedszkolu

Z językiem niemieckim za pan brat ... + 5 zdjęć

Z językiem niemieckim za pan brat ...Z językiem niemieckim za pan brat ...Z językiem niemieckim za pan brat ...

Zajęcia z języka niemieckiego u Małego Księcia + 20 zdjęć

W tym roku szkolnym 2014/15,podobnie jak poprzednim, dzieci z grup najstarszych biorą udział w zajęciach z języka niemieckiego, które prowadzą panie Edyta Ptak oraz Bożena Dziwińska - Karaba. Celem projektu jest propagowanie wśród najmłodszych języka niemieckiego poprzez wspólną zabawę.

Zajęcia z języka niemieckiego u Małego KsięciaZajęcia z języka niemieckiego u Małego KsięciaZajęcia z języka niemieckiego u Małego Księcia