OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.

Początek grudnia zachwycił nasze przedszkolaki sypiacym dookoła śniegiem. I choć spadło go niewiele, to i tak przedszkolaki wyruszyły na plac zabaw, by wykorzystać ulubiony dar natury. Oczywiscie zabawy rozpoczęlismy od rozgrzewki, by nastepnie lepić kule i rzucać kto dalej, celować do kosza a przede wszystkim by ulepić pierwsze bałwanki. Zmarznięci ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola, odwiedzając jeszcze rybki, które schowane pod cienką taflą lodu odpoczywają i czekają na wiosnę w swoim oczku wodnym.

OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.OBSZAR 1 - Pierwsze zabawy na śniegu.

Izabela Gręda, Anna Bajsarowicz, 02 stycznia 2014