OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.

14 lutego 2014 r w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy dla dzieci. Tradycyjnie na parkiecie zjawiły się królewny, czarodziejki, motylki jak również Ninija, rycerze i wiele postaci z bajek. Bal poprowadził wodzirej, który od pierwszych chwil wprowadził dzieci w radosny nastrój. Wśród utworów pojawiły się najnowsze przeboje, jednak nie zabrakło "Kaczuszek", "Żabek" i innych piosenek, które towarzyszą przedszkolakom od pierwszych dni w przedszkolu. Po głównej części i krótkim poczęstunku dzieci uczestniczyły w sportowych potyczkach międzygrupowych, które w pięknych przebraniach niełatwo było wykonać. Poszczególne konkurencje wywołały wiele radości u uczestników a przede wszystkim pozwoliło na miłe i zdrowe spędzenie wspólnego czasu.

OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.OBSZAR 1 - Bal karnawałowy i zabawy ruchowe.

Anna Bajsarowicz, 21 lutego 2014