Programy ogólnopolskie

1. Ogólnopolski program edukacji antynikotynowej "Czyste powietrze wokół nas".

2. Ogólnopolska kampania edukacyjna na rzecz picia wody "Mama, tato wolę wodę!"

3. Ogólnopolska akcja społeczna dla dzieci Akademii Zdrowego Przedszkolaka „Piramida żywienia przedszkolaka”

4. Program Ministerstwa Edukacji Narodowej „SZKOŁA W RUCHU”, który ma na celu popularyzację sportu i aktywnego wypoczynku.
  5. Ogólnopolski program kształtujący nawyki higieniczne dedykowany dla dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców oraz nauczycieli - "Misja Velvwtki".
  6. "Kubusiowi przyjaciele natury" ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkoli. Celem programu skierowanego do przedszkolaków w całej Polsce jest zachęcanie dzieci do dbania o środowisko naturalne.
  7. "Cała Polska Czyta Dzieciom" - celem programu jest propagowanie codziennego czytania dziecku dla przyjemności przez minimum 20 minut.Wprowadzając codzienne czytanie w przedszkolu pomagamy dzieciom w dobrym, a może nawet w doskonałym opanowaniu ojczystego języka. Zapraszamy też znakomitych gości , którzy czytają dzieciom.
  8. "Pogromcy zarazków" - Ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkoli zainicjowany przez markę Dettol pod patronatem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny. Celem programu jest edukacja w zakresie higieny i promowanie prawidłowych nawyków higienicznych wśród najmłodszych.
xxx, 17 września 2012