Motylki w Szkole Podstawowej w Drołtowicach

W środę 24.05.2017r. dzieci z grupy Motylków spędziły dzień pełen atrakcji w Szkole Podstawowej w Drołtowicach. Inicjatorem tego wyjazdu, była mama Majeczki - Pani Ewelina Mencel, która jest nauczycielką w wyżej wspomnianej szkole. Celem naszego wyjazdu były warsztaty udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz integracja z uczniami szkoły poprzez zabawy ruchowe. Pierwszym etapem naszej wycieczki, było zwiedzanie szkoły. Dzięki uprzejmości Dyrekcji, nasze Przedszkolaki, mogły zwiedzić całą szkołę, co jak się okazało - było pasmem wielu nowych doświadczeń. Poznaliśmy zarówno pomieszczenia, personel jak i wyposażenie placówki. 


W drugiej części wizyty, wraz z uczniami szkoły wzięliśmy udział w zabawach ruchowych, jak na prawdziwej lekcji wychowania fizycznego! Była rozgrzewka przygotowująca nas do zajęć, tory przeszkód, rzucanie piłką do kosza, wspinanie się na drabinki oraz wiele, wiele innych :)
Ostatnim punktem programu, były warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzone przez uczniów szkoły pod kierownictwem Pani Ewelinki. Dzieci zaprezentowały elementy takie jak: ułożenia w pozycji bocznej bezpiecznej, nauka poprawnego bandażowania, RKO u dziecka i dorosłego, wskazówki odnośnie zachowania w przypadku zakrztuszenia czy też nauka wezwania pomocy. 
Przedszkolaki zostały ugoszczone w przedszkolu poczęstunkiem. Pełni nowych przeżyć wróciliśmy do przedszkola. Ten dzień zostanie nam w pamięci na długi czas! 
Jeszcze raz pięknie dziękujemy Pani Ewelince Mencel oraz Dyrekcji i Pracownikom Szkoły Podstawowej w Drołtowicach!


Motylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w DrołtowicachMotylki w Szkole Podstawowej w Drołtowicach

Magdalena Strózik, 24 maja 2017

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów