Konkurs Bezpieczny Zdrowy Przedszkolak - Wiewiórki.

13 maja 2016r w Publicznym Przedszkolu nr 2 odbył się miedzyprzedszkolny konkurs wiedzy i umiejętności z zakresu zdrowia i bezpieczenstwa. Nasze przedszkole reprezentowała druzna z grupy wiewiórek: Magda Noczyńska, Adam kuraż i Jakub Kawałko. Pozostałe dzieci dopingowały swój zespół.
Drużyny wykazały się dużą wiedzą rozwiązując zagadki i zadania przygotowane przez panią Alicję Kuźmicz. Przedszkolaki dzielnie układały obrazki z części, rozpoznawały znaki drogowe, oceniały zachowanie bohaterów historyjek obrazkowych. Dzielnie z uśmiechem wypiły nawet sok z cytryny zdobywając cenne punkty dla swoich placówek.
Przewodnicząca JURY pani Jolanta Rzemyk wręczyła wszystkim uczestnikom piękne nagrody. Gratulujemy sukcesu!!!

Konkurs Bezpieczny Zdrowy Przedszkolak - Wiewiórki.Konkurs Bezpieczny Zdrowy Przedszkolak - Wiewiórki.Konkurs Bezpieczny Zdrowy Przedszkolak - Wiewiórki.Konkurs Bezpieczny Zdrowy Przedszkolak - Wiewiórki.Konkurs Bezpieczny Zdrowy Przedszkolak - Wiewiórki.Konkurs Bezpieczny Zdrowy Przedszkolak - Wiewiórki.Konkurs Bezpieczny Zdrowy Przedszkolak - Wiewiórki.Konkurs Bezpieczny Zdrowy Przedszkolak - Wiewiórki.Konkurs Bezpieczny Zdrowy Przedszkolak - Wiewiórki.Konkurs Bezpieczny Zdrowy Przedszkolak - Wiewiórki.Konkurs Bezpieczny Zdrowy Przedszkolak - Wiewiórki.

Anna Bajsarowicz, 14 maja 2016