Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1

" Mamo, tato nie pal proszę Bo ja tego wprost nie znoszę.
Kiedy palisz papierosy To nas wszystkich bolą nosy.
Oczy szczypią, kaszel męczy, Proszę przestań, bo mnie dręczysz!..."

Joanna Cieślewicz

W piątek  20 marca 2015r dzieci z grupy Tygrysków odwiedziły panią Małgosię - higienistkę w Szkole Podstawowej nr 1. Dzieci uczestniczyły w zajęciach wychowania zdrowotnego, którego tematem było: "Wpływ biernego palenia tytoniu na zdrowie dziecka. Jak dziecko może bronić się przed paleniem biernym".

Wszyscy wiemy, że szkodliwość palenia nie dotyczy tylko osób palących, ale także dzieci i innych osób przebywających w pobliżu palacza. Już przedszkolaki wiedzą, że palenie papierosów szkodzi zdrowiu, powoduje choroby nie tylko układu oddechowego ale także skóry, paznokci itp.


Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1Mamo, tato nie pal przy mnie - Tygryski w Szkole Podstawowej nr 1
Anna Bajsarowicz, 22 marca 2015

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów