Ziemia - nasza planeta

Dnia 09.10.2017 roku w ramach współpracy ze szkołą, grupę Biedronek odwiedziła pani dyrektor ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sycowie. Pani Anna Nowicka jako nauczyciel geografii opowiedziała dzieciom o budowie Ziemi, kontynentach i tym co się na nich znajduje. Dodatkową atrakcją podczas zajęć był pokaz ciekawych eksperymentów przygotowanych przez naszego gościa,w których dzieci chętnie brały udział.


Ziemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planetaZiemia - nasza planeta

administraor, 11 października 2017

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów