Zabawy badawcze w SP! - Biedroneczki

W ramach współpracy naszego przedszkola oraz Szkoły Podstawowej nr 1, 9 stycznia 2018 r odbyło się spotkanie w świetlicy, które zorganizowała Pani Asia Kułak oraz pani Andżelika. Marczyk. Celem spotkania była nauka poprzez zabawę i doświadczenia. Dzieci eksperymentowały przy pomocy dostępnych środków jak mąka, ocet, soda, barwniki spożywcze, klej czy płyn do prania. Dzięki temu powstała między innymi strzelająca kukurydza, glutek, ciastolina czy wyspa awatarów. Przedszkolaki omówiły także zasady bezpiecznej zabawy, a w szczególności   wykonania  doświadczeń tylko pod opieką dorosłych. 


Zabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - BiedroneczkiZabawy badawcze w SP! - Biedroneczki

Anna Bajsarowicz, 09 stycznia 2018

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów