Wiosenne poezjowanie - Wiktoria

W środę 23 marca 2016r w Szkole Podstawowej nr 1 został zorganizowany konkurs na poezję związana z wiosną na który miały zaproszenie także dzieci z przedszkola. Nasze przedszkole reprezentowała Wiktoria Walczak z grupy "Słoneczka". Deklamowała wiersz nieznanego autora zatytułowany "Przyszła wiosna", wyszło znakomicie, otrzymała dużo oklasków i nagrodę wraz z dyplomem. W prezentacji tych talentów mogliśmy też słuchać i podziwiać naszych absolwentów czyli: Lenę Peksa, Kasię Łacina, Maję Bugała, Oliwię Guder, Marcelinę Tatarek, Tosię Laskowską, Gosię Zawadzką i Wiktorię Wojtkowską. Czy aż tak bardzo się zmieniły? Zobaczcie na zdjęciach...


Wiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - WiktoriaWiosenne poezjowanie - Wiktoria

Małgorzata Trzeciak,, 24 marca 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów