Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.

Znalezione obrazy dla zapytania pasowanie na ucznia grafika

28 października 2015r w Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów, w tym także absolwentów naszego przedszkola. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały część artystyczną a następnie złożyły Przyrzeczenie.
Na pamiątkę tak waznego dnia przedstawiciele przedszkoli wręczyli dzieciom upominki i słodycze.
Zyczymy wielu sukcesów w szkole!!!!

Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.

Administrator, 28 października 2015