Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.

Znalezione obrazy dla zapytania pasowanie na ucznia grafika

28 października 2015r w Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów, w tym także absolwentów naszego przedszkola. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały część artystyczną a następnie złożyły Przyrzeczenie.
Na pamiątkę tak waznego dnia przedstawiciele przedszkoli wręczyli dzieciom upominki i słodycze.
Zyczymy wielu sukcesów w szkole!!!!


Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.Uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.

Administrator, 28 października 2015

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów