Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2

W piątek 4 marca starszaki z grupy "Puchatków" udały sie w odwiedziny do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Sycowie. Dzięki uprzejmości Pani Beatki Zawieruchy nasze dzieci miały mozliwość z bliska przyjrzeć się, jak dzieci spędzają czas w szkole oraz ile ważnych w życiu umiejętności zdobywają.


Po przyjrzeniu się pracy dzieci z klasy I udaliśmy sie do pracowni komputerowej, w której dzieci miały możliwość przekonać się, jak wyglądają zajęcia informatyczne w szkole. Pani Beatka wytłumaczyła dzieciom jak wiele cennych i rozwijających informacji można znaleźć w internecie, ale również zwróciła uwagę dzieci na niebezpieczeństwo, jakie niosą ze sobą różnego typu gry dla dorosłych oraz treści niedostosowane do wieku przedszkolaków. Dzieci miały okazję samodzielnie wykonywać zadania rozwijające spostrzegawczość, pamięć wzrokową czy ćwiczącą koncentrację, czyli umiejętności niezbędne do pracy w szkole. Sprawiło im to wiele radości, wszyscy spisali sie doskonale i otrzymali pochwałę:)
Po zajęciach komputerowych przeszliśmy do świetlicy, w której odbyły sie krótkie warsztaty pierwszej pomocy. Dzieci razem z Pania Beatką preprowadzały sztuczne oddychanie na lalce do instruktażu oraz dowiadywały się, jak należy się zachować, gdy ktoś zasłabnie lub ulegnie wypadkowi. I tym razem dzieci sprawnie i z ochotą wykonywały powierzone im zadania. Juz umówiliśmy sie na zajęcia biblioteczne oraz na kolejne zajęcia tym razem plastyczne w szkole.
Dziękujemy za miłe przywitanie, do zobaczenia wkrótce:)


Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2Puchatki w Szkole Podstawowej nr 2

Paulina Zaradna, 04 marca 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów