Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej - Biedronki

W czwartek 22.03.2018 r. w Centrum Kultury w Sycowie odbył się II PRZEGLĄD PIOSENKI HARCERSKIEJ I TURYSTYCZNEJ „ NA SZLAKU” organizowany prze HUFIEC ZHP SYCÓW im. 7 Łużyckiej Dywizji Piechoty. W Festiwalu udział wzięły nasze przedszkolaki, które zaprezentowały dwa utwory: " Czerwona róża, biały kwiat" oraz " Rodzinna wycieczka". Dodatkowo dzieci należące do zuchów zaprezentowały piosenkę " Stokrotka". Każdy uczestnik otrzymał nagrody rzeczowe.


Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej - BiedronkiPrzegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej - BiedronkiPrzegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej - BiedronkiPrzegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej - BiedronkiPrzegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej - BiedronkiPrzegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej - BiedronkiPrzegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej - BiedronkiPrzegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej - Biedronki

Ewelina Mikołajczyk, 22 marca 2018

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów