Plastyka - zabawy adaptacyjne w szkole

Dnia 24.03.2017 roku grupa Puchatków kolejny raz spotkała się na zajęciach plastycznych o tematyce "BAZIE" z klasą 1 A i jej wychowawcą panią Beatą Janiszyn. Dzieci do pracy wykorzystały różnorodne materiały takie jak: filc, druciki, chusteczki higieniczne, itp. Podczas wykonywania zadania były bardzo skupione i zgodnie współpracowały w grupie, dzieląc się materiałami. Dzieci dzięki pracy plastycznej ćwiczą sprawność manualną, doskonalą aktywność myślową poprzez pobudzanie wyobraźni i wyzwolenie inicjatywy twórczej. Takie zajęcia doskonale kształtują u dzieci osobowość, wzbogacają przeżycia oraz rozszerzają horyzonty myślowe. Dziękujemy za wspólne zajęcia.


Plastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkolePlastyka - zabawy adaptacyjne w szkole

Emilia Wyrwas, 27 marca 2017

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów