Motylki w SP 1 poznają "Szachy"

9 listopada 2017r dzieci z grupy "Motylków" spotkały się z panią Beatką Noculak, nauczycielką ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sycowie. Podczas odwiedzin w szkole przedszkolaki poznawały "szachy". Na początek dzieci wysłuchały historii krainy "Szachogrodu" i jego mieszkańców i na tej podstawie uczyły się rozpoznawać poszczególne poszczególne postacie - piony oraz ich ustawienie na szachownicy. Po wysłuchaniu opowiadania pani Beatki, dzieci podzielone na zespoły, uczyły się prawidłowo ustawiać piony na planszy według wyznaczonych zasad. Już dziś planujemy kolene spotkania, by dalej poznawać zasady gry w szachy. 


Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają Motylki w SP 1 poznają

Anna Bajsarowicz, 10 listopada 2017

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów