Kuchareczki i ciasto marchewkowe

W pierwszych dniach marca gościliśmy uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im Orła Białego z Międzyborza, z którym nasze przedszkole współpracuje od wielu lat. Odbywały one praktykę w przedszkolnej kuchni. Dziewczęta: Paula Zych, Dominika Duś, Agata Kowalska oraz Edyta Siwek z wielkim zaangażowaniem doskonaliły pod okiem pań: Sylwi Piaseckiej i Sabiny Broniszewskiej swoje umiejętności praktyczne i pogłębiały wiedzę na temat zdrowego żywienia dzieci pod okiem pani Ewy Matysek.

Z radością wzięły udział także w akcji "Cała Polska czyta dzieciom", prezentując najmłodszym przedszkolakom wiersze Jana Brzechwy.

Na zakończenie swoich praktyk z własnej inicjatywy dziewczęta przygotowały zdrowy poczęstunek w postaci ciasta marchewkowego, które bardzo smakowało nie tylko przedszkolakom.


Kuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkoweKuchareczki i ciasto marchewkowe

Administrator, 05 marca 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów