Gimnazjaliści o zdrowiu.

27 stycznia 2016r dzieci z grupy Biedroneczek odwiedziła pani Agata Grzesiak z młodzieżą z koła teatralnego przy sycowskim Gimnazjm. Podczas spotlkania młodzież zaprezentowała dwa krótkie przedstawienia poruszające problem zdrowego odżywiania oraz zachowań z nimi związanych. Przedszkolaki z wielką uwagą śledziły bieg wydarzeń i dowiedziały się, że zdrowe odżywianie to podstawa naszego zdrowia a ponadto wysłuchały rad, jak nie należy zachowywać się przy stole.
Młodzież zaprezentowała także wierszyki i piosenkę związaną ze zdrowiem i zdrowym stylem życia.

Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.Gimnazjaliści o zdrowiu.

Administrator, 27 stycznia 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów