Festyn W Szkole Podstawowej nr 1

12 czerwca 2016 r w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Festyn Zdrowia, podczas którego w części artystycznej gościnnie zaprezen towały się "Biedroneczki", przygotowane przez panie Ewelinę Mikołajczyk i Izabelę Gręda oraz "Słoneczka", przygotowane przez panią Małgorzatę Trzeciak.  


Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1 Festyn W Szkole Podstawowej nr 1

administraor, 13 czerwca 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów