Dzień z eksperymntem

Dnia 23.03.2017 roku do grupy Puchatków zawitali "Mali Einsteini" wraz z opiekunką panią Krystyną Turską, aby pokazać wspaniałe eksperymenty. Podczas pokazu dzieci zobaczyły jak powstaje wulkan, jak została umieszczona paląca zapałka w słoiku, jak można zrobić piękny pejzaż na mleku oraz tęcze ze sticksów i wody. Dzieci z zainteresowaniem brały udział w przedstawianych eksperymentach, w ciszy i zaciekawieniu czekały na efekty końcowe. Dziękujemy bardzo za udany pokaz.


Dzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntemDzień z eksperymntem

Emilia Wyrwas, 27 marca 2017

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów