Dzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkole

8 kwietnia 2016r dzieci z grupy Puchatków wzięły udział w warsztatach pt "Bez złości nie ma miłości", w Szkole Podstawowej nr 1 w Sycowie.

Piątkowe przedpołudnie "Puchatki" spędziły pracowicie, ale i bardzo przyjemnie na zajęciach w SP Nr 1 wraz z klasa 1E. Dotyczyły one radzenia sobie z negatywnymi emocjami. Po wprowadzeniu w tematykę za pomoca wiersza, dzieci opisywały swoje odczucia i emocje w różnych sytuacjach z życia przedszkolnego czy domowego. Miały możliwość prezentacji swych emocji za pomoca mimiki twarzy(złość, smutek, radość), dopasowywały również do nich odpowiednie ilustracje. Następnie podzieleni zostaliśmy na dwie grupy-pierwsza otrzymała obrazek radosnego dziecka, druga-zdenerwowanego, do każdej ilustarcji dzieci miały za zadanie dopasować odpowiednie "minki"wycięte wcześniej z gazet. Nastepnie wspólnie z uczniami przygotowały plakat, przyklejając odpowiednie obrazki i kolorując napis"BEZ ZŁOŚCI MAMY WIĘCEJ RODOŚCI". Na zakończenia Pani Justynka przeczytała opowiadanie relaksacyjne, które było podsumowaniem naszej tematyki.
Serdecznie dziekujemy za zajęcia, które przygotowane i przeprowadzone zostały przez Pania Magdalenę Dynowską-Kulferst oraz Panią Justynę Bondas-dwóch szkolnych pedagogów.


Dzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkoleDzieciństwo bez przemocy - warsztaty w szkole

Paulina Zaradna, 08 kwietnia 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów