Biedroneczki - Gala talentów w SP 2

26.10.2017 w Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się X Gala Talentów, która ma na celu promowanie uzdolnień dzieci i młodzieży z sycowskich placówek oświatowych.  Tym razem Publiczne Przedszkole nr 3 im Małego Księcia w Sycowie reprezentował dziewczynki z grupy Biedronek, które zatańczyły układ do piosenki "Toca, toca". Dyplom oraz nagrody wręczali pan Burmistrz Sławomir Kapica oraz pani dyrektor Edyta Ptak. 


Biedroneczki - Gala talentów w SP 2Biedroneczki - Gala talentów w SP 2Biedroneczki - Gala talentów w SP 2Biedroneczki - Gala talentów w SP 2Biedroneczki - Gala talentów w SP 2Biedroneczki - Gala talentów w SP 2Biedroneczki - Gala talentów w SP 2Biedroneczki - Gala talentów w SP 2Biedroneczki - Gala talentów w SP 2Biedroneczki - Gala talentów w SP 2

administraor, 28 października 2017

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów