Mały Książę Placówką Promującą Ekorozwój

24 września 2015r podczas V Dolnośląskiej Konferencji Edukacji Ekologicznej pod patronatem Wojewody Dolnośląskiego nasze przedszkole otrzymało Certyfikat Placówki Promującej Ekorozwój "Ziemia dla wszystkich". Dyplomy odebrała pani dyrektor Lidia Szpytma oraz koordynator Anetta Grzesiak.


Mały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą EkorozwójMały Książę Placówką Promującą Ekorozwój

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów