Dyplomy dla laureatów - sukces pani dyrektor Lidii Szpytma

W styczniu 2014 r w Ośrodku Szkoleniowym „Za lasem” w Wiosce odbyło się spotkanie, podczas którego nagrodzeni zostali laureaci trzech zeszłorocznych plebiscytów ogłoszonych przez„Gazetę Sycowską” i portal www.sycow.naszemiasto.pl

Wśród laureatów znalazła się nasza pani dyrektor Lidia Szpytma - jako drugi Najskuteczniejszy Dyrektor Placówki Oświatowej.

Oprócz laureatów w spotkaniu wzięli przedstawiciele władz m.in. radny wojewódzki Marek Laryś, dyrektor Departamentu Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu Stanisław Czajka, przewodniczący rady miejskiej w Sycowie Bolesław Moniuszko, burmistrz Sycowa Sławomir Kapica, dyrektor CK Paulina Syposz-Ciemny.

źródło http://sycow.naszemiasto.pl

Dyplomy dla laureatów - sukces pani dyrektor Lidii SzpytmaDyplomy dla laureatów - sukces pani dyrektor Lidii SzpytmaDyplomy dla laureatów - sukces pani dyrektor Lidii SzpytmaDyplomy dla laureatów - sukces pani dyrektor Lidii Szpytma

 

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów