Awans naszych pań nauczycielek.

15 grdnia 2014r w Urzędzie Miasta i Gminy w Sycowie odbyło się uroczyste ślubowanie nauczycieli mianowanych oraz wręczenie aktów mianowania w sesji zimowej. Pan Burmistrz Miasta i Gminy Syców Sławomir Kapica wręczył akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego dwóm nauczycielkom, które wcześniej zdały egzamin przed komisją egzaminacyjną. Są to: Izabela Gręda i Paulina Zaradna z Publicznego Przedszkola Nr 3 im. Małego Księcia w Sycowie.

IMG_8158

 Burmistrz oraz dyrektor oświaty samorządowej Ewa Głowacka pogratulowali nauczycielkom pomyślnie zdanych egzaminów, a tym samym nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Podkreślili wagę ciągłego rozwoju umiejętności nauczycieli, które tym samym zaowocuje poziomem edukacji dzieci i młodzieży uczęszczających do gminnych placówek oświatowych.

My także przyłączamy się do gratulacji i życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Pracownicy Przedszkola nr 3 im. Małego Księcia


Awans naszych pań nauczycielek.Awans naszych pań nauczycielek.Awans naszych pań nauczycielek.Awans naszych pań nauczycielek.Awans naszych pań nauczycielek.Awans naszych pań nauczycielek.Awans naszych pań nauczycielek.Awans naszych pań nauczycielek.Awans naszych pań nauczycielek.Awans naszych pań nauczycielek.Awans naszych pań nauczycielek.Awans naszych pań nauczycielek.

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów