9 lutego 2014 roku w Centrum Kultury w Międzyborzu, pod patronatem burmistrza Międzyborza Jarosława Głowackiego, CK oraz Gazety Sycowskiej, odbył się festiwal piosenki pod hasłem "ŚPIEWAMY WAM". Na scenie wystąpiło ok 60 wykonawców z przedszkoli oraz szkół podstawowych. Występy oceniała licznie zgromadzona publiczność oraz Jury w składzie: J. Szostak - Kirzyc, B. Samulska i P. Adamczyk - prezenter Radia Zet, który jednocześnie bardzo profesjonalnie poprowadził całą imprezę.

Bardzo cieszy nas wystep naszych przedszkolaków: Tosi Laskowskiej, Oliwi Guder i Zosi Zielińskiej.

Antonia Laskowska śpiewając piosenkę "Każde dziecko chce tak samo" została laureatką festiwalu a Oliwia Guder swoją piosenką "Zimowe zabawy" wyśpiewała wyróżnienie.

Atmosfera całej imprezy była cudowna, nie wyczuwało się żadnej rywalizacji a podczas wystepów swoich kolegów, dzieci tańczyły przed sceną, wzajemnie dopingowały i oklaskiwały wokalistów. Wszyscy uczestnicy otrzymali maskotki.

GRATULUJEMY!!!

Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.

12 lutego 2014