Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Mały Książę jesienią"

Dnia 22 października 2013r odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Mały Książę jesienią". Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki, natomiast zwycięzcy - nagrody. Gratulujemy!!!

I miejsce Tamarka Migalska

II miejsce: Zosia Hofman i Radosław Grzesista,              

III miejsce Rozalia Saleta i Szymon Kalita


Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

23 października 2013

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów