Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej

22 lutego 2015r w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Międzyborzu odbył się IV POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ I SZKOLNEJ, podczas którego nasze przedszkole reprezentowała Oliwia Guder. Za swoją prezentację otrzymała Wyróżnienie. Gratulujemy!!!


Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej Oliwia podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej

01 marca 2015

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów