Laureaci konkursu plastycznego - "Suknia Pani Zimy"

Podczas wspólnego z przedszkolami, balu karnawałowego w szkole podstawowej nr 2 w Sycowie zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego "Suknia Pani Zimy" dla dzieci od 5 do 10 lat z sycowskich przedszkoli i szkół.  W konkursie tym wzięły udział dzici z grupy " Jeżyki". Praca zdobyła I miejsce  spośród 20 innych. Wykonały ją: Wiktoria Jaworska, Zosia Kołodziej i Kamila Turska, pod okiem wychowawczyni Małgorzata Trzeciak. Dziewczynki otrzymały dyplom, długopis i książkę z bajkami. Gratulacje dla zdolnych "Jezyków". Na zdjęciu finalistki Wiktoria i Zosia oraz w zastępstwie nieobecnej Kamilki - Kacper D.


Laureaci konkursu plastycznego - Laureaci konkursu plastycznego - Laureaci konkursu plastycznego - Laureaci konkursu plastycznego - Laureaci konkursu plastycznego - Laureaci konkursu plastycznego -

 

05 lutego 2014

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów