Festiwal Piosenki Obcojęzycznej "Muzyka zna wiele języków"

W dniu 3 czerwca 2015r. w Publicznym Przedszkolu nr 2 z Grupą Żłobkową im. Czesława Janczarskiego odbyła się pierwsza edycja festiwalu piosenki, w której nasze przedszkole reprezentowały Lenka Małys i Lenka Peksa pod opieką pani Kasi Otwinowskiej. Głównym celem festiwalu jest popularyzacja piosenki obcojęzycznej oraz motywowanie przedszkolaków do nauki języków obcych poprzez piosenkę. Uczestnicy prezentowali wybrane piosenki indywidualnie  lub zespołowo. Na scenie zaprezentowały się dzieci  z Publicznego Przedszkola nr 1 im. Koszałka Opałka, Publicznego Przedszkola nr 3 im. Małego Księcia oraz Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Urszulanek im. Aniołów Stróżów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę.


Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

10 czerwca 2015

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów