Festiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolaków

W ramach III Sycowskich Dni Trzeźwości w czwartek 16 października 2014r odbył sę Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej. Organizatorami byli Centrum Kultury i Urząd Miasta  Gminy Syców. 

Z naszego przedszkola wystąpiły: Agata Kamińska i Oliwia Guder z grupy "Krasnali" oraz Izabela Słota z grupy "Słoneczka".

Agata zaśpiewała piosenkę pt "Nasza pani", Oliwia zaprezentowała się w utworze "Mrówka w kąpielówkach" natomiast Iza zaspiewała piosenkę "Parasol dla kota".

Rodzice postarali się o piękne stroje dla małych solistek.

Decyzją Jury w kategorii "przedszkola" I miejsce zajęła Oliwia Guder, III Izabela Słota a Agatka otrzymała wyróżnienie.

Ponadto w kategorii "szkoła podstawowa" w klasach I-III i IV - VI wystąpiły i zostały nagrodzone absolwentki naszego przedszkola:

Zuzia Guder - I miejsce

Emilka Stolarczyk - wyróżnienie

Hania Bugała - I miejsce

Emilka Nikiel - III miejsce

 

Gratulujemy!!!!

 


Festiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolaków

17 października 2014

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów