Sukcesy przedszkolaków

Festiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolaków + 49 zdjęć

Poprawiony: wtorek, 04 listopada 2014 15:57 piątek, 17 października 2014 14:11

W ramach III Sycowskich Dni Trzeźwości w czwartek 16 października 2014r odbył sę Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej. Organizatorami byli Centrum Kultury i Urząd Miasta  Gminy Syców.

Z naszego przedszkola wystąpiły: Agata Kamińska i Oliwia Guder z grupy "Krasnali" oraz Izabela Słota z grupy "Słoneczka".

Festiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolakówFestiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolaków

Więcej: Festiwal Piosenki Dziecięcej - sukcesy naszych przedszkolaków + 49 zdjęć

Poprawiony: wtorek, 18 marca 2014 16:50 czwartek, 13 marca 2014 19:40

W dniach 7-9 marca 2014 roku odbyły się eliminacje do prestiżowego 35. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, do których zakwalifikowały się cztery wokalistki z Sycowa: Oliwia i Zuzanna guder oraz Blanka i Inga Kapica. Dziewczynki ćwiczą w Centrum Kultury w Sycowie pod bacznym okiem instruktora śpiewu - Jewgienija Andruszczaka.

Oliwia i Zuzia na eliminacjach na Miedzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie.Oliwia i Zuzia na eliminacjach na Miedzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie.Oliwia i Zuzia na eliminacjach na Miedzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie.

Więcej: Oliwia i Zuzia na eliminacjach na Miedzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie. + 4 zdjęć

Poprawiony: wtorek, 18 lutego 2014 10:42 środa, 12 lutego 2014 20:23

9 lutego 2014 roku w Centrum Kultury w Międzyborzu, pod patronatem burmistrza Międzyborza Jarosława Głowackiego, CK oraz Gazety Sycowskiej, odbył się festiwal piosenki pod hasłem "ŚPIEWAMY WAM". Na scenie wystąpiło ok 60 wykonawców z przedszkoli oraz szkół podstawowych. Występy oceniała licznie zgromadzona publiczność oraz Jury w składzie: J. Szostak - Kirzyc, B. Samulska i P. Adamczyk - prezenter Radia Zet, który jednocześnie bardzo profesjonalnie poprowadził całą imprezę.

Bardzo cieszy nas wystep naszych przedszkolaków: Tosi Laskowskiej, Oliwi Guder i Zosi Zielińskiej.

Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej.

Więcej: Tosia, Oliwia i Zosia na III Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej. + 50 zdjęć

Laureaci konkursu plastycznego - "Suknia Pani Zimy" + 6 zdjęć

środa, 05 lutego 2014 19:08

Podczas wspólnego z przedszkolami, balu karnawałowego w szkole podstawowej nr 2 w Sycowie zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego "Suknia Pani Zimy" dla dzieci od 5 do 10 lat z sycowskich przedszkoli i szkół.  W konkursie tym wzięły udział dzici z grupy " Jeżyki". Praca zdobyła I miejsce  spośród 20 innych. Wykonały ją: Wiktoria Jaworska, Zosia Kołodziej i Kamila Turska, pod okiem wychowawczyni Małgorzata Trzeciak. Dziewczynki otrzymały dyplom, długopis i książkę z bajkami. Gratulacje dla zdolnych "Jezyków". Na zdjęciu finalistki Wiktoria i Zosia oraz w zastępstwie nieobecnej Kamilki - Kacper D.

Laureaci konkursu plastycznego - Laureaci konkursu plastycznego - Laureaci konkursu plastycznego -

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Mały Książę jesienią" + 22 zdjęć

Poprawiony: środa, 23 października 2013 17:39 środa, 23 października 2013 15:40

Dnia 22 października 2013r odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Mały Książę jesienią". Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki, natomiast zwycięzcy - nagrody. Gratulujemy!!!

I miejsce Tamarka Migalska

II miejsce: Zosia Hofman i Radosław Grzesista,

III miejsce Rozalia Saleta i Szymon Kalita

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Kolejny sukces naszej Hani! + 31 zdjęć

Poprawiony: środa, 08 stycznia 2014 21:45 wtorek, 26 czerwca 2012 20:52

Po raz kolejny Hania Herbeć dała znać o swoich sukcesach. Tym razem 26 czerwca 2012 r  podczas prezentacji zespołu tanecznego JAST z Zawady wystąpiła na scenie oleśnickiego domu kultury, gdzie zatańczyła taniec towarzyski i współczesny. Gratulujemy!!!

Kolejny sukces naszej Hani!Kolejny sukces naszej Hani!Kolejny sukces naszej Hani!

«poprzednia strona - następna strona»