Emilka Nikiel i jej sukcesy

Występ w Koninie jest dla niektórych nieosiągalnym marzeniem. Młodzi artyści, którzy otrzymują nominację do udziału w festiwalowym konkursie są już najlepszymi z najlepszych.

 

Emilka na scenie występuje od czwartego roku życia. Jej wielki talent wokalny odkrył Jewgienij Andruszczak, instruktor śpiewu w sycowskim Centrum Kultury. Dziewczynka występowała wówczas w ośrodku kultury ze swoimi koleżankami i kolegami z Publicznego Przedszkola nr 3 im. Małego Księcia. Od kiedy uczestniczy w zajęciach ze śpiewu prowadzonych przez Jewgienija, próbuje swoich sił w poważniejszym, bardziej dorosłym repertuarze i radzi sobie z nim doskonale. To piosenką pod tytułem „Nie zadzieraj nosa” utorowała sobie drogę do finału prestiżowego festiwalu w Koninie.

Dziewczynka jest także uczennicą  Szkoły Muzycznej I stopnia w Sycowie w klasie fortepianu. .
Jewgienij Andruszczak dodaje: – W przypadku Emilki zgrało się kilka ważnych elementów, które mogą zadecydować o jej przyszłości. To znakomita pamięć, samodzielność, śmiałość i pracowitość, dobry słuch, zaangażowanie jej i rodziców. O tym, czy dziecko zostanie dostrzeżone w świecie muzyki, często jednak decyduje przypadek. 

Gratulujemy i zyczymy wielu sukcesów !!!

23 października 2013

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów