Sukcesów absolwentów

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca + 5 zdjęć

Poprawiony: czwartek, 10 grudnia 2015 22:44 czwartek, 10 grudnia 2015 22:37

Grupa taneczna „Małe Gaduły" prowadzona przez p. Barbarę Kraskę, została laureatem Ogólnopolskiego Turnieju Tańca, który odbył się 6 grudnia w Sokolnikach. Tancerze zajęli I miejsce w swojej kategorii wiekowej otrzymując puchar oraz złote medale. Gratulacje dla całego zespołu.

zdjęcia: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca

Sukces Hani Bugała gratulujemy!

Poprawiony: wtorek, 04 listopada 2014 16:14 wtorek, 04 listopada 2014 15:36

Podczas XII Powiatowego Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej, który odbył się w Oleśnicy Hania Bugała zajęła  I miejsce. Syców reprezentowały także  Ola i Jowita, które także odniosły sukces. Gratulujemy!!!

Więcej: Sukces Hani Bugała gratulujemy!

Gabrysia Szura zwyciężczynią konkursu recytatorskiego "Przyroda wokół nas"t

czwartek, 10 kwietnia 2014 18:58

Podczas konkursu recytatorskiego "Przyroda wokół nas", zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Działoszy, Gabrysia Szura zajęła I miejsce.

W VI gminnym konkursie recytatorskim wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych w Sycowie, Drołtowicach, Szczodrowie, Stradomi i Działoszy. Uczestnicy wykazali się inwencją twórczą i wspaniale prezentowali swoje umiejętności.

GRATULUJEMY !!!

źródło: http://sycow.naszemiasto.pl/artykul/dzialosza-vi-gminny-konkurs-recytatorski-pod-haslem,2228516,t,id.html

Emilka Nikiel i jej sukcesy

Poprawiony: środa, 23 października 2013 17:38 środa, 23 października 2013 16:50

Występ w Koninie jest dla niektórych nieosiągalnym marzeniem. Młodzi artyści, którzy otrzymują nominację do udziału w festiwalowym konkursie są już najlepszymi z najlepszych.

Więcej: Emilka Nikiel i jej sukcesy

Poprawiony: czwartek, 03 października 2013 21:25 czwartek, 03 października 2013 19:16

Jak podaje portal sycow.naszemiasto absolwent naszego przedszkola Gracjan Caban, po wyjeździe z rodzicami do Niemiec, został kapitanem drużyny piłkarskiej i to nie byle jakiej. GRATULUJEMY!!!

Więcej: Sukces naszego absolwenta - Gracjan Caban kapitanem zespołu 10-latków znanego niemieckiego klubu Hamburger SV