Poprawiony: czwartek, 10 grudnia 2015 22:44 czwartek, 10 grudnia 2015 22:37

Grupa taneczna „Ma?e Gadu?y" prowadzona przez p. Barbar? Krask?, zosta?a laureatem Ogólnopolskiego Turnieju Ta?ca, który odby? si? 6 grudnia w Sokolnikach. Tancerze zaj?li I miejsce w swojej kategorii wiekowej otrzymuj?c puchar oraz z?ote medale. Gratulacje dla ca?ego zespo?u.

zdj?cia: Szko?a Podstawowa Nr 1 im. III Tysi?clecia w Sycowie

I miejsce w Oglnopolskim Turnieju Ta?ca I miejsce w Oglnopolskim Turnieju Ta?ca I miejsce w Oglnopolskim Turnieju Ta?ca

Sukces Hani Buga?a gratulujemy!

Poprawiony: wtorek, 04 listopada 2014 16:14 wtorek, 04 listopada 2014 15:36

Podczas XII Powiatowego Festiwalu Pie?ni Patriotycznej i ?o?nierskiej, ktry odby? si? w Ole?nicy Hania Buga?a zaj??a  I miejsce. Sycw reprezentowa?y tak?e  Ola i Jowita, ktre tak?e odnios?y sukces. Gratulujemy!!!

Więcej: Sukces Hani Buga?a gratulujemy!

czwartek, 10 kwietnia 2014 18:58

Podczas konkursu recytatorskiego "Przyroda wok? nas", zorganizowanego przez Szko?? Podstawow? w Dzia?oszy, Gabrysia Szura zaj??a I miejsce.

W VI gminnym konkursie recytatorskim wzi?li udzia? uczniowie ze szk? podstawowych w Sycowie, Dro?towicach, Szczodrowie, Stradomi i Dzia?oszy. Uczestnicy wykazali si? inwencj? twrcz? i wspaniale prezentowali swoje umiej?tno?ci.

GRATULUJEMY !!!

?rd?o: http://sycow.naszemiasto.pl/artykul/dzialosza-vi-gminny-konkurs-recytatorski-pod-haslem,2228516,t,id.html

Emilka Nikiel i jej sukcesy

Poprawiony: środa, 23 października 2013 17:38 środa, 23 października 2013 16:50

Wyst?p w Koninie jest dla niektrych nieosi?galnym marzeniem. M?odzi arty?ci, ktrzy otrzymuj? nominacj? do udzia?u w festiwalowym konkursie s? ju? najlepszymi z najlepszych.

Więcej: Emilka Nikiel i jej sukcesy

Poprawiony: czwartek, 03 października 2013 21:25 czwartek, 03 października 2013 19:16

Jak podaje portal sycow.naszemiasto absolwent naszego przedszkola Gracjan Caban, po wyje?dzie z rodzicami do Niemiec, zosta? kapitanem dru?yny pi?karskiej i to nie byle jakiej. GRATULUJEMY!!!

Ma?y Ksi??e na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentw