Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków.

W środę 13 grudnia 2017r Zajączki uczestniczyły w spotkaniu świąteczno-zimowym popołudniu w przedszkolu z Rodzicami. Celem spotkania była wspólna zabawa śniegiem, wzmocnienie więzi rodzinnych i kultywowanie tradycji świątecznych. Przedszkolaki wspólnie z Rodzicami wykonały śnieg z pianki do golenia i sody oczyszczonej, robiły kulki, śnieżynki i lepiły bałwanki. Podczas następnej zabawy robiły z Rodzicami śnieżki z gazety przy muzyce a potem uczestniczyły w śnieżnej bitwie i zabawie z folią. Na podsumowanie zabaw przyszedł czas na spotkanie świąteczne przy ciepłym kakao z pianką, złożenie życzeń, słuchanie kolęd i wzmacnianie więzi rodzinnych i przedszkolnych.

Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków. Świąteczno-zimowe spotkanie u Zajączków.

Izabela Gręda, Anna Bittner, 13 grudnia 2017