Zajączki w Bibliotece - Miś

W czwartek Zajączki na zaproszenie mamusi Adasia udały się do Biblioteki Publicznej w Sycowie na spotkanie z Misiem z okazji Światowych Dni Pluszowego Misia. Pani Dorotka opowiedziała przedszkolakom historię misia, przeczytała nam bajeczkę, wspólnie posmakowaliśmy przysmaku misia Puchatka czyli miodku oraz obejrzeliśmy kultową bajkę "Miś Uszatek". Nie zabrakło również zabaw i wspólnego śpiewania o misiach.Serdecznie dziękujemy za tak miło spędzony czas:))


Zajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - MiśZajączki w Bibliotece - Miś

Izabela gręda, 24 listopada 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów