Święto Pluszowego Misia u Zajączków

W piątek 25.11.2016r już od rana Zajączki obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji każdy przedszkolak przyniósł do przedszkola maskotkę misia, z którą cały dzień podejmował różne zabawy. Dzieci opowiadały historię swoich misiów, podejmowały zabawy z chustą animacyjną. Odbyła się również dyskoteka dla misiów, gdzie każdy miś z dzieckiem świetnie się bawiły przy muzyce. Był również czas na relaks z misiem przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej, nie tylko na leżaczku. Na zakończenie zabaw przedszkolaki wykonały Misia Uszatka z papierowego talerzyka, malując go najpierw na brązowo, potem doklejając brakujące elementy-oczy, uszy, buźkę, nos. Tak powstałe prace udekorowały gazetkę w szatni z okazji Dnia Pluszowego Misia


Święto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u ZajączkówŚwięto Pluszowego Misia u Zajączków

Izabela Gręda, 27 listopada 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów