Słoneczka szyją laleczki

Do niezwykłego spotkania doszło 7.11.2016r w przedszkolu, gdy dzieci przyszły wraz ze swymi mamusiami na wspólne zajęcia. Efektem dwugodzinnej pracy, do której wszyscy włożyli całe serce są cudowne laleczki, jakich nie można kupić w żadnym sklepie i za żadne pieniądze. 
Nie ujmując nic powstałym rękodziełom najważniejszy w tym wszystkim był czas spędzony z dzieckiem, z grupą przyjaciół. Takie chwile na długo zapadają w pamięci i pozostają we wspomnieniach na zawsze. 
Mam nadzieję - pisze pani Danusia- że po latach przeglądając zdjęcia, Wasze dziecko powie "mamo.... pamiętam jak szyłaś dla mnie laleczkę..., dziękuję żę miałem cudowne dzieciństwo." 
Jako nauczyciel pracujący w tej grupie chcę poinformować wszystkic, że mam w grupie niezwykłe dzieci ale także niezwykłych rodziców: radosnych, pomysłowych, twórczych, którzy wiedzą co tak naprawdę się liczy w życiu. Taka Wasza postawa mobilizuje i mnie do pracy, by codziennie pomagać Wam w wychowywaniu naszych dzieci. Dziękuję! "D. Wolska.


Słoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczkiSłoneczka szyją laleczki

Danuta Wolska, 07 listopada 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów