Siostra Teresa czyta Krasnalom

W środę, 12 października 2016r dzieci z grupy Krasnali odwiedziła siostra Urszulanka Teresa Iwan z Warszawy - siostra pani Małgosi Trzeciak.

Podczas spotkania s.Tereska opowiedziała przedszkolakom o swojej dawnej "pracy" w przedszkolu w Kamieńcu Podolskim znajdującym się na Ukrainie oraz o teraźniejszych obowiązkach. Kilka słów zamieniła także z jednym z przedszkolaków Denysem oczywiście po ukraińsku, co bardzo zaciekawiło dzieci. Krasnalki zaprezentowały piosenki i zaprosiły gościa do "Krasnalkowego" tańca. Oczywiście nie zabrakło czytania bajki "Szewczyk Dratewka"w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".


Siostra Teresa czyta KrasnalomSiostra Teresa czyta KrasnalomSiostra Teresa czyta KrasnalomSiostra Teresa czyta KrasnalomSiostra Teresa czyta KrasnalomSiostra Teresa czyta KrasnalomSiostra Teresa czyta KrasnalomSiostra Teresa czyta KrasnalomSiostra Teresa czyta KrasnalomSiostra Teresa czyta KrasnalomSiostra Teresa czyta Krasnalom

Anna Bajsarowicz, 11 października 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów