Siostra Teresa czyta Krasnalom

W środę, 12 października 2016r dzieci z grupy Krasnali odwiedziła siostra Urszulanka Teresa Iwan z Warszawy - siostra pani Małgosi Trzeciak.

Podczas spotkania s.Tereska opowiedziała przedszkolakom o swojej dawnej "pracy" w przedszkolu w Kamieńcu Podolskim znajdującym się na Ukrainie oraz o teraźniejszych obowiązkach. Kilka słów zamieniła także z jednym z przedszkolaków Denysem oczywiście po ukraińsku, co bardzo zaciekawiło dzieci. Krasnalki zaprezentowały piosenki i zaprosiły gościa do "Krasnalkowego" tańca. Oczywiście nie zabrakło czytania bajki "Szewczyk Dratewka"w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

Anna Bajsarowicz, 11 października 2016