Puchatki w Bibliotece

Dnia 26.10.2016r. dzieci z grupy Puchatki odbyły swoje pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia biblioteczne. Na początku dokładnie omówiliśmy zasady korzystania z biblioteki, a Pani bibliotekarka przedstawiła dzieciom, krok po kroku, jak wygląda zapis. Wyświetlono również dla dzieciom bajkę "Franklin w bibliotece", która nawiązywała do tematu właściwego poszanowania książek. Ponadto, dzieci miały możliwość pooglądania zbiorów oraz pogrania w gry planszowe. Na koniec spotkania, zwiedziliśmy dział w książkami dla dorosłych.


Puchatki w Bibliotece Puchatki w Bibliotece Puchatki w Bibliotece Puchatki w Bibliotece Puchatki w Bibliotece Puchatki w Bibliotece Puchatki w Bibliotece Puchatki w Bibliotece Puchatki w Bibliotece Puchatki w Bibliotece Puchatki w Bibliotece Puchatki w Bibliotece Puchatki w Bibliotece Puchatki w Bibliotece

Emilia Górna, Emilia Wyrwas, 26 października 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów