Przedszkolaki i "Calineczka"

18 listopada 2016r przedszkolaki wybrały się do Centrum Kultury na przedstawienie pt "Calineczka". Aktorzy Teatru NEON z Wrocławia zaprosili młodych widzów do świata baśni, gdzie pośród jasnych promieni słońca i wesołych dźwięków muzyki rodzi się maleńka dziewczynka, która udowadnia, że wszystko jest możliwe, jeśli podąża się za głosem serca.
Jednak zanim Calineczka znajdzie cel swego życia, czeka ją moc niezwykłych przygód. 
Dla przedszkolaków była to podróż nie tylko do świata basni ale przede wszystkim śpiewu, muzyki i tańca.


Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i Przedszkolaki i

administraor, 18 listopada 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów