Pani Patrycja czyta Motylkom

6 października 2016r dzieci z grupy Motylków odwiedziła mamusia Oliwii, pani Patrycja Luźniak, która przeczytała bajeczkę "Entliczek Pentliczek". Spotkanie odbyło się w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", i było okazją do wspólnych zabaw muzyczno-ruchowych i plastycznych. Dzieci poznały także wyliczankę, która pomaga w życiu codziennym grupy. Wiersz Jana Brzechwy to wspaniała okazja do zabaw teatralnych, które dzieci uwielbiają. Oczywiście nie zabrakło niespodzianki, jaką okazały się upieczone przez Oliwię i panią Patrycję babeczki i choć nie miały nic jabłkowego, bardzo smakowały dzieciom. 
Gorąco dziękujemy za wspólnie spędzony czas.


Pani Patrycja czyta MotylkomPani Patrycja czyta MotylkomPani Patrycja czyta MotylkomPani Patrycja czyta MotylkomPani Patrycja czyta MotylkomPani Patrycja czyta MotylkomPani Patrycja czyta MotylkomPani Patrycja czyta MotylkomPani Patrycja czyta MotylkomPani Patrycja czyta MotylkomPani Patrycja czyta MotylkomPani Patrycja czyta MotylkomPani Patrycja czyta Motylkom

Anna Bajsarowicz, 06 października 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów