Pani Kamila czyta Motylkom

Dnia 27.09.2016r. grupę Motylków odwiedził wyjątkowy gość - była to mama Klary - Pani Kamilka Andruszkiewicz. Mamusia Klary przeczytała dzieciom bajeczkę o Kotku, a następnie przeprowadziła z dziećmi rozmowę na temat zwierząt domowych. Dzieci chętnie i radośnie opowiadały o swoich pupilach. Na koniec każde dziecko dostało od Pani Kamilki piękny obrazek do pokolorowania i naklejkę.
Bardzo dziękujemy za wizytę! :)


Pani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta MotylkomPani Kamila czyta Motylkom

Anna Bajsarowicz, 27 września 2016

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów